Mozaik Med

Eredményeink

A verseny a legjobb edzés!

MOZAIK MED EREDMÉNYEK

 

2009

Szeptember

NIKE FÉLMARATON

(DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

 

2010

Június

KÉKES CSÚCSFUTÁS

(DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

 

2012

Október

27. BUDAPEST SPAR MARATON

(DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

 

2013

Szeptember

NIKE FÉLMARATON

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Október

28. BUDAPEST SPAR MARATON

(DR. BANA RICHÁRD)

 

2014

Május

KINIZSI SZÁZAS – 100 km

(DR. ILLÉSY LÓRÁNT, DR. SZILVAI ATTILA)

 

DEBRECENI EGYETEM FUTÓKUPA

Abszolút női 1. HELY

(DR. BANA-PALUSKA MARIANN)

Abszolút férfi 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Október

29. BUDAPEST SPAR MARATON

(DR. BANA RICHÁRD)

 

2015

Április

25. SZARVASŰZŐK MEFOB

Csapatverseny abszolút 1. HELY

(DEBRECENI EGYETEM csapat tagjai: MÉNES ANITA, SÁRKÁNY FANNI, KOVÁCS ZSOLT, HADHÁZI MÁTÉ, BAKÓ ANDRÁS, GULYÁS JÁNOS, PÁPAI MÁRTON, DR. BANA RICHÁRD)

 

Június

33. PEK-SNACK BALATON ÁTÚSZÁS

(DR. BANA-PALUSKA MARIANN, DR. BANA RICHÁRD)

 

Július

EXTREMEMAN NAGYATÁD

Váltó páros csapatverseny 3. HELY

(DR. BANA-PALUSKA MARIANN, DR. BANA RICHÁRD)

 

Augusztus

IRONMAN 70.3 BUDAPEST

Hungarian Age group 20-24 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Október

SPARTAN RACE SUPER – EPLÉNY

(DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

 

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 1. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 2. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

IV. HALLOWEEN FUTÁS – DEBRECEN

9 km - Abszolút férfi 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

November

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 2. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 3. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

 

December

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 3. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

5 km – Abszolút férfi 1. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

 

2016

Január

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 4. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

5 km – Abszolút férfi 3. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

 

Március

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 6. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 1. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(JUNG FERENC)

 

IX. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN

Összetett (6 forduló) csapatverseny 1. HELY

(DR. ARADI BERNADETT, NAGY MÓNIKA, KOCSÁR LÁSZLÓ, DÖRGŐ SÁNDOR, PETNEHÁZI GÁBOR, CHROBÁK GYULA, JUNG FERENC, DR. BANA RICHÁRD)

 

Október

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 1. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 3. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(JUNG FERENC)

 

November

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 2. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

5 km – Abszolút férfi 1. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

5 km – Abszolút férfi 2. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút férfi 2. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(HORVÁTH MARCELL)

 

December

JÓTÉKONYSÁGI MIKULÁS FUTÁS – NAGYHALÁSZ

5 km – Abszolút férfi 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(FILE ADRIÁN)

 

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 3. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

10 km – Abszolút férfi 2. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

 

2017

Január

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 4. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

5 km – Abszolút férfi 1. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

5 km – Abszolút férfi 2. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút férfi 1. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

 

Február

MASTERS ÚSZÓVERSENY – NYÍREGYHÁZA

50 m mellúszás 1. HELY

50 m hátúszás 2. HELY

50 m gyorsúszás 1. HELY

400 m gyorsúszás 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 5. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 2. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút női 3. HELY

(MÉNES ANITA)

 

Március

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 6. FORDULÓ

5 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

10 km – Abszolút női 3. HELY

(MÉNES ANITA)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

 

X. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN

Összetett (6 forduló) csapatverseny 1. HELY (CÍMVÉDÉS)

(DR. ARADI BERNADETT, MÉNES ANITA, KOVÁCS ZSOLT, HORVÁTH MARCELL, PETNEHÁZI GÁBOR, VERDES CSABA, JUNG FERENC, DR. BANA RICHÁRD)

 

Április

VII. ROTARY FUTÓFESZTIVÁL - DEBRECEN

(DR. ILLÉSY-MACSI LILLA, DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

WIZZ AIR DEBRECEN AIRPORT RUN

4 x 2,5 km váltó csapatverseny 1. HELY

(KOVÁCS ZSOLT, HORVÁTH MARCELL, PETNEHÁZI GÁBOR, FÜLÖP ATTILA)

 

XVIII. BRINGA BALATON KÖR

(HARTMAN LÁSZLÓ, HŰSE RÓBERT, DR. BANA RICHÁRD)

 

Június

LEVELEKI VASEMBER TRIATLON KUPA

Sprint táv - Abszolút férfi 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Július

38. MEDIGAMES (ORVOSI VILÁGJÁTÉKOK) – MARSEILLE

1. nap: 100 m gyorsúszás 4. HELY

2. nap: 400 m gyorsúszás 3. HELY

3. nap: Aquatlon M: 2,4 km nyíltvízi úszás + 10 km futás 3. HELY

4. nap: 1500 m gyorsúszás 4. HELY

5. nap: Terep félmaraton 4. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Augusztus

BUDAPESTMAN

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Szeptember

COLOPLAST FÉLMARATON – NYÍREGYHÁZA

21 km – Abszolút férfi 2. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

Október

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 1. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 3. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút női 1. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

10 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. NIELSEN-KISS INGRID)

10 km – Abszolút férfi 3. HELY

(HORVÁTH MARCELL)

 

VI. HALLOWEEN FUTÁS – DEBRECEN

9 km - Abszolút női 2. HELY

(MÉNES ANITA)

9 km - Abszolút női 3. HELY

(DR. NIELSEN-KISS INGRID)

9 km - Abszolút férfi 1. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

9 km - Abszolút férfi 3. HELY

(HORVÁTH MARCELL)

 

November

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 2. FORDULÓ

10 km – Abszolút női 3. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

 

December

SZENDI VASUDVAR MIKULÁSFUTÁS - BALMAZÚJVÁROS

14 km 3. HELY

(BÉRES MÓNIKA)

Félmaraton - Abszolút női 1. HELY

(KINCSES NÓRA)

Félmaraton - Abszolút férfi 1. HELY

(DR. BANA RICHÁRD)

 

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 3. FORDULÓ

10 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

 

2018

Január

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 4. FORDULÓ

10 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

 

Február

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 5. FORDULÓ

10 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

 

Március

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN – 6. FORDULÓ

5 km – Abszolút férfi 2. HELY

(PETNEHÁZI GÁBOR)

10 km – Abszolút női 2. HELY

(DR. ARADI BERNADETT)

10 km – Abszolút férfi 2. HELY

(KOVÁCS ZSOLT)

 

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN

Összetett (6 forduló) csapatverseny 1. HELY (2x-es CÍMVÉDÉS)


(DR. ARADI BERNADETT, MÉNES ANITA, KOVÁCS ZSOLT, HORVÁTH MARCELL, PETNEHÁZI GÁBOR, VERDES CSABA, HADHÁZI MÁTÉ, DR. BANA RICHÁRD)

 

XI. OXIGÉN KUPA – DEBRECEN

Összetett (6 forduló) csapatverseny 6. HELY (Mozaik Med Akadémia)

(BÉRES MÓNIKA, DELI ANNA, DR. NIELSEN-KISS INGRID, KINCSES NÓRA, FILE ADRIÁN, SIPOS CSABA, MÁTYÓK TIBOR, DR. ILLÉSY LÓRÁNT)

 

Április

II. WIZZ AIR DEBRECEN AIRPORT RUN

4 x 2,5 km váltó csapatverseny 1. HELY (CÍMVÉDÉS)

(DR. ARADI BERNADETT, MÉNES ANITA, HORVÁTH MARCELL, PETNEHÁZI GÁBOR)